Area Sales Manager RYMAX (uleiri auto)

20 februarie 2018, 15:05

Candidatul ideal pentru postul de Area Sales Manager:

  • Ambitios, serios si muncitor
  • Capacitate de promovare a unui brand nou: Rymax
  • Increzator si determinat
  • Abilitati de negociere
  • Perseverent si atent la detalii
  • Tanar motivat si bun receptor
  • Carismatic si insistent
  • Sociabil si prietenos
  • Cunostiinte PC in vederea organizarii activitatii zilnice(excel si word)

Descrierea postului de Area Sales Manager:

  • Cresterea numarului de clienti noi din segmentul: auto(service-uri, magazine), parcuri auto, agricultura, industrie si constructii
  • Promovarea unui brand de provenienta Olandeza, relativ nou pe piata lubrifiantilor auto si industriali: Rymax.
  • Deschis spre noi oportunitati, prin vanzarea unui brand de calitatela un pret competitiv
  • Capacitatea de integrare si munca intr-o companie cu capital integral romanesc.
  • Gestionarea portofoliului de clienti exitenti
  • Identificarea in mod organizat de noi clienti
  • Stabilirea zilnica a unui numar de vizite de clienti noi si/sau existenti
  • Ofertare si negociere directa cu clientii

Descrierea companiei:

Rymax Premium Lubricants SRL - Timisoara

  • importator autorizat  unic al brand-ului Rymax din Olanda
  • Rymax este un brand cel putin la fel de bun ca cele cunsocute in piata lubrifiantilor auto
  • capital romanesc 100%
  • echipa tanara si motivata
  • calitatea ne recomanda pretul, ne reprezinta companie in plina dezvoltare

Oferim pachet salarial decent dar atractiv: salariu in functie de realizari (nu rezultate in primul an)+telefon+masina

Pentru mai multe detalii, varugăm să accesati:  rymax-lubricants.ro