Reprezentant vanzari

30 martie 2018, 12:24

Candidatul ideal pentru  postul de Reprezentant vanzari:

  • experienta in vanzari - min. 2 ani;
  • experienta in comert cu anvelope / piese auto / utilaje agricole;
  • foarte bune abilitati de planificare, comunicare si negociere;
  • seriozitate, flexibilitate, dinamism;
  • studii medii/superioare;
  • permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului de Reprezentant vanzari:

Responsabilitati:

  • mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
  •  identificarea potentialilor clienti;
  • analiza pietei;
  • identificarea nevoilor clientilor;
  • promovarea si vanzarea produselor companiei.

    Beneficii:

  • pachet salarial in functie de realizari;
  • masina de serviciu;
  • laptop, telefon mobil;
  • training profesional.

Descrierea companiei:

Firma Nexxon SRL este unul dintre cei mai mari distribuitori de anvelope si camere de aer din Romania. Ca o organizatie de import-export, Nexxon desface produse pe tot teritoriul tarii. Infiintat in 1996, Nexxon este un jucator important pe piata din Romania. Livreaza produse si servicii de cea mai buna calitate pentru piata, avand peste 20 de ani de experienta in domeniul anvelopelor. Firma furnizeaza produse fabricate dupa ultimele tehnologii din domeniu. A reusit astfel sa se inscrie printre liderii de companii de import-export anvelope din Romania.

Pentru mai multe informatii va rugam sa vizitati site-ul  www.nexxon.ro