Agent Livrator

28 februarie 2017, 14:46

Candidatul ideal pentru postul de Agent Livrator:

  • Studii medii
  • Minim 2 ani de experienţă într-un post similar
  • Excelente abilităţi de comunicare
  • Aptitudini tehnice şi comerciale
  • Cunoaşterea oraşului şi a împrejurimilor
  • Permis de conducere categoria B
  • Cazier judiciar fără antecedente penale

Descrierea postului de Agent Livrator:

  • Livrarea mărfurilor comandate de clienţi conform graficului de livrare prestabilit
  • Încasarea facturilor livrate
  • Creşterea volumului de vânzări pe traseul de livrare alocat
  • Deservirea la standarde înalte a clienţilor Unix Auto
  • Mediu de lucru motivant, tânăr, orientat spre realizări
  • Pachet salarial motivant şi competitiv
  • Oportunităţi de dezvoltare profesională
  • Loc de muncă într-o companie de prestigiu, în creştere

Suntem o companie dinamică, jucător important pe piaţa componentelor şi accesoriilor auto din Centrul şi Estul Europei, în plină dezvoltare, cu o experienţă de peste 19 ani în domeniul auto. În Ungaria suntem lideri de piaţă, iar în România suntem într-o dezvoltare continuă, ocupând o poziţie importantă pe piaţa componentelor auto.

Comercializăm componente şi accesorii auto de la 200 de furnizori din 35 de ţări din lume. Cu ajutorul catalogului electronic TradeOnWeb care a fost conceput şi dezvoltat de compania noastră, asigurăm un serviciu unic în regiune.

Pentru mai multe detalii, te rugăm să accesezi: www.unixauto.ro