Asistent Punct de Lucru

26 aprilie 2017, 14:07

Candidatul ideal pentru postul de Asistent Punct de Lucru :

  • cunostinte utilizare PC- aplicatii office;
  • cunostinte in domeniul economic-contabilitate primara si casierie;
  • bune abilitati de comunicare;
  • prezenta agreabila;
  • disponibilitate la stres;
  • persoana proactiva , spirit de initiativa;
  • capacitate de relationare interumana
  • capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
  • disponibilitate pentru munca in echipa;
  • interes pentru industria auto;
  • abordare optimista a situatiilor dificile.

Descrierea postului de Asistent Punct de Lucru:

Punctul de Lucru este localizat in comuna Bocicoiu Mare, sat Tisa la intrarea in Sighetu Marmatiei.
Asistentul Punct de Lucru are in sarcina:

  • conducerea casieriei (efectuarea platilor si incasarilor zilnice prin casierie, intocmirea zilnica a registrului de casa, pregatirea prin arhivare a actelor primare pt inregistrare );
  • sprijinirea activitatii de vanzari (intampinarea clientilor cand restul echipei este indisponibila, asigurarea corespondentei in bune conditii a echipei de vanzari, verificarea conformitatii materialelor, produselor si spatiilor de expozitie pentru vanzare )
  • sprijinirea activitatii de receptie service (intampinarea clientilor in orele de varf, efectuarea operatiilor administrative specifice activitatii de receptie service)
  • sprijinirea activitatii de vanzari magazin Piese Shimb Auto (intampinarea clientilor cand restul echipei este indisponibila, asigurarea corespondentei in bune conditii a echipei de vanzari, verificarea conformitatii materialelor, produselor si spatiilor de expozitie pentru vanzare)
  • asigurarea traficului in bune conditii a contactelor telefonice a Punctului de Lucru.

Descrierea companiei:

Reprezentant Dacia-Renault-Nissan
Punctul de lucru din Tisa comuna Bocicoiu Mare a fost deschis in 2008

Pentru mai multe detalii, te rugăm să accesezi: www.autobecoro.ro