Consilier vânzari

6 decembrie 2017, 13:36

Candidatul ideal pentru postul de Consilier vânzari:

  • Sunteti pasionat de autovehicule si doriti sa lucrati in acest domeniu?
  • Aveti cunostinte tehnice despre piese auto si accesorii si inclinatie spre a le vinde?
  • Va place sa vindeti catre clienti?Atunci sunteti persoana pe care o cautam!

Descrierea postului de Consilier vânzari:

Responsabilitatile postului:

  • Ofera consiliere clientilor pentru piese si accesorii;
  • Vinde piese auto si accesorii in magazin;
  • Lucreaza pe casa de marcat incasand contravaloarea produselor si serviciilor achizitionate de clienti;
  •  Efectueaza receptia de service pentru vehiculele care urmeaza a fi reparate in service;
  • Receptioneaza marfa;
  • Raspunde de aranjarea produselor in magazin;
  • Efectueaza inventarierea produselor.

Pachet salarial atractiv:

  • Salariu fix;
  • Orele lucrate în weekend vor fi plătite cu spor de 25%;
  • Tichete de masă;
  • Bonus în funcție de performanțele centrului;
  • Condiții preferențiale de achiziții produse și servicii Norauto;
  • Asigurare medicală privată.

Cautam oameni pasionati de munca lor, orientati spre clienti si care isi doresc sa se dezvolte profesional.

Descrierea companiei

Norauto este una din cele mai mari companii la nivel european, cu o experienta de mai bine de 35 de ani in servicii de intretinere masini si vanzari de piese auto. Suntem prezenti in peste 11 tari si avem peste 1000 de centre care reunesc peste 10 000 de colaboratori.

Construieste-ti viitorul impreuna cu Norauto!

Pentru mai multe detalii, acceseaza www.norauto.ro