Consultant tehnic vanzari piese auto

16 ianuarie 2017, 12:53

Candidatul ideal pentru  postul de Consultant tehnic vanzari piese auto:

  • Cunoasterea programelor de identificare a pieselor de schimb;
  • Experienta in domeniu;
  • Persoană organizata, serioasă şi ambiţioasă;
  • Cunoasterea pietei.

Descrierea jobului de Consultant tehnic vanzari piese auto:

  • Raspunde la cererile clientilor privind identificarea si ofertarea de produse;
  • Preia comenzi telefonic si online;
  • Identifica piesele in programele specializate;
  • Se ocupa de ofertarea telefonica, email, fax
  • Se ocupa de facturare
  • Pregateste produsele pentru livrare
  • Se ofera salariu + bonusuri in functie de performante;
  • Se ofera telefon de serviciu.
  • Se ofera scolarizare si conditii decente de lucru

Descrierea companiei:

Importator autorizat SUZUKI

Service multimarca AUTOSTOP

Distribuitor piese auto

Distribuitor autorizat ATV ARCTIC CAT, POLARIS, LINHAI

Pentru mai multe detalii vă  invităm sa vizitaţi www.automarshal.ro