Coordonator parc auto

16 iunie 2016, 9:04

Candidatul ideal pentru postul de Coordonator parc auto:

Cerinte:

  • studii superioare de specialitate (profil tehnic);
  • experienta profesionala de minim doi ani de zile pe o pozitie similara;
  • cunostinte avansate de operare PC (Word, Excel, PowerPoint);
  • atestat emis de Autoritatea Rutiera Romana;
  • permis de conducere – cel putin categ. B;
  • bune abilitati de comunicare si relationare, usurinta in conceperea si redactarea documentelor;
  • capacitate de organizare si planificare.

Descrierea postului de Coordonator parc auto:

  • coordonarea, monitorizarea si controlul activitatii privind flota auto a companiei la nivelul intregii tari;
  • analizarea permanenta a indicatorilor specifici activitatii si propunerea de masuri pentru imbunatatirea acestora;
  • urmarirea si actualizarea permanenta a documentelor justificative ale vehiculelor in conformitate cu legislatia in vigoare (taxe, impozite, inmatriculari/radieri, polite de asigurari, leasing);
  • mentinerea legaturii cu furnizorii de servicii specializate pentru buna exploatare si functionare a flotei auto.

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • oferta salariala motivanta;
  • dotare corespunzatoare cu echipamente de lucru - laptop si telefon;
  • posibilitatea de a lucra in cadrul unei companii multinationale, intr-un mediu de lucru profesionist, alaturi de o echipa tanara, dinamica si de succes.

Descrierea companiei

S.C. G4S Secure Solutions este membra a G4S plc., corporatie internationala care furnizeaza servicii si solutii de securitate cu operatiuni in peste 110 tari din intreaga lume si are mai mult de 611.000 de angajati. In Romania, G4S Secure Solutions este prezenta din 1996, fiind specializata in furnizarea serviciilor de transport valori, administrare a numerarului, alimentare si intretinere de nivel I ATM-uri (bancomate). Totalizeaza astazi aproape 3100 de salariati, inregistrand 41 de puncte de lucru pentru serviciile de paza si interventie. Clientii nostri sunt companii de top pe piata romaneasca, precum: Raiffeisen Bank, ING, UniCredit Tiriac Bank, Banca Transilvania, BRD, Banc Post, Cora, Carrefour, Zara, Mango, E-on Romania, Petrom, Honeywell, Bosch, Arcelor Mittal, Nestle, JTI s.a.

Pentru mai multe detalii, te rugăm să accesezi: www.g4s.ro