Electrical and Mechanical Engineer

30 mai 2017, 13:53

Candidatul ideal pentru  postul de Electrical and Mechanical Engineer

  • Studii tehnice de specialitate
  • Dornic de a aprofunda si dezvolta propriile abilitati in domeniu
  • Spirit de echipa,
  • Disponibilitate la deplasari atat in tara cat si in strainatate.
  • Vorbitor fluent una din limbile Engleza si/sau Germana

Descrierea jobului de Electrical and Mechanical Engineer

Responsabilitati:

  • Efectuare montaj electric si mecanic la linii de productie in diferite fabrici din tara si strainatate
  • Punere in functiune, Teste
  • Intretinere linii de productie
  • Lucrari de mentenanta Masini si Automatizari Industriale din segmentul AUTOMOTIVE
  • Relocari de linii de productie in tara si in strainatate
  • Constitue avantaj familiarizarea cu sistemele de comanda PLC,si CNC

Descrierea companiei:

ISInternational suntem noi, o companie de engineering si servicii la nivel mondial, o echipa formata din oameni din tari diferite, de religii si culturi diferite. Impreuna suntem ISInternational. Pentru ca suntem pur si simplu unici. Pentru ca noi lucram independent de rasa, origine, religie ori orientare politica.
Suntem ISInternational. Corectitudine si respect, competenta si diversitate, traditie si spirit de echipa, toate aceste valori reprezinta baza performantelor noastre si ne fac unici.

Dorinta de a se angaja cu tot angajamentul lor fata de companie, se aplica tuturor persoanelor din companie deopotriva. Independenta economica a companiei este obiectivul nostru final.

Suntem independenti. Cresterea pe forte proprii este primordiala pentru noi. Cautam proximitatea geografica a clientilor nostri si, de asemenea, suntem constienti de importanta unei centrale puternice. In tot ceea ce facem, ne ghideaza corectitudinea, respectul si increderea.

Corectitudine ~ Echitate ~ Integritate ~

Ne asumam responsabilitatea sociala. In acelasi timp, acordam atentie transparentei si comunicarii deschise. Pentru ca aceasta creeaza incredere.

Noi acordam atentia noastra pentru protectia mediului inconjurator. Noi incercam sa sprijinim in toate amplasamentele noastre proiecte care promoveaza dezvoltarea sociala si servesc oamenilor. Noi traim egalitate si respingem discriminarea de orice fel.

Avem parteneri ~ Clientii, furnizorii si prestatorii de servicii sunt partenerii nostri

Comportamentul deschis, cooperant determina colaborarea noastra cu partenerii nostri de afaceri. Punem mare pret pe valoarea afacerii pe termen lung.

Pentru mai multe detalii vizitati site-ul nostru: www.isinternational.ro