Electrician Auto

5 mai 2017, 15:12

Candidatul ideal pentru postul de Electrician auto:

• Absolvent de liceu sau colegiu tehnic sau similar (de preferinta, electrician auto);
• Cunostinte de mecanica auto
• Minim 3 ani experienta in domeniul tehnic pe o pozitie similara.
• Cunostinte de limba engleza la nivel mediu/incepator.
• Atitudine orientată către client; corectitudine profesională; rigurozitate
• Organizat, responsabil, cu capacitatea de a lucra in echipa;
• Disponibilitate ridicata pentru deplasari.

Descrierea postului de Electrician auto:

•Efectuează activităţi de reparare, revizie şi întreţinere a utilajelor şi echipamentelor din toată gama (din punct de vedere mecanic, hidraulic şi electric)
• Pune diagnosticul de stare tehnică a utilajului şi realizează analize de anomalii
• Identifică piesele de schimb necesare intervenţiilor
• Realizează puneri în funcţiune şi expertizări atât ale utilajelor noi, cat si ale celor second-hand (de ocazie).
• Întocmeşte documentaţia şi raportările necesare

Karpathia reprezintă acum rezultatul de succes al unui proces complex de rebranding si dezvoltare prin care a trecut fosta Spanos Industria care, în ultimele zece luni, a muncit din greu pentru a-şi câştiga noul brand şi pentru a explica evoluţia pozitivă către toate părţile interesate.

Rezultatul este o companie dinamică în România, care oferă o gamă completă de soluţii privind echipamentele de beton, cu un accent pus pe tehnologiile inovatoare CIFA.

Activitatea cu clienţii noştri privind solicitari dintre cele mai dificile necesită o profundă expertiză industrială şi funcţională, iar cheia succesului nostru a fost mereu de a oferi sprijin de specialitate din partea unei echipe de profesionişti dedicaţi, care sunt capabili să vină în întâmpinarea nevoilor clientului, fie că este vorba de vânzări sau de întreţinere.

Departamentul de vânzări de echipamente şi piese de schimb originale sau multibrand, inclusiv un expert în staţii de betoane, împreună cu o echipă profesionala de tehnicieni, care sunt în măsură să îndeplinească cu succes toate nevoile clienţilor, prin furnizarea permanentă a doua service-uri mobile, fac din Karpathia astăzi una dintre cele mai fiabile soluţii pentru fiecare client în industria betonului din România.

Pentru mai multe detalii, te rugăm să accesezi: www.karpathia.com