Lacatusi mecanici si electricieni

25 august 2017, 15:28

Candidatul ideal pentru  postul de Lacatusi mecanici si electricieni:

- studii medii
- capabil sa citeasca si sa intrepreteze diagrame mecanice, electrice şi pneumatice
- experiență practică în activitatea de montaj subansamble
- disponibilitate de a calatori (în Europa si la nivel mondial deasemenea) - cerinta obligatorie
- limba engleza nivel conversational - reprezinta un avantaj

Descrierea jobului de Lacatusi mecanici si electricieni:

- realizarea de instalații mecanice, electrice şi pneumatice pentru dispozitive utilizate în industria auto
- citirea si interpretarea diagramelor mecanice, electrice si pneumatice

Kuka va ofera un contract pe perioada nedeterminata si posibilitatea unui castig suplimentar format din cheltuielile de deplasare:
Beneficii:
- salariu motivant
- bonuri de masa
- diurna in functie de tara
- asigurare medicala privata atat in Romania cat si in strainatate
- pensie privata la implinirea a 5 ani in cadrul firmei
- transport asigurat atat in Romania cat si in strainatate
- cazare asigurata pe toata perioada detasarii
- al 13-lea salariu
- prime pentru munca in strainatate

KUKA Systems SRL, Sibiu is part of the KUKA Systems Group, one of the world's leading providers of engineering services and manufacturers of flexible automatic production systems. Our customers are companies from the automotive, aerospace, and solar industries, among others. Our range of performance encompasses products and services for almost all applications in the industrial processing of metallic or non-metallic materials.
With some 5,800 employees, in over 15 countries, each of the companies works together for the production solutions of the future. In 2013 the KUKA Systems Group received orders worth more than 1.100 million euros.

Pentru detalii va invitam sa accesati site-ul www.kuka.com