Manager Filială

7 noiembrie 2016, 12:01

Candidatul ideal pentru  postul de Manager Filială:

  • Minim studii medii
  • Minim 2 ani de experienţă de conducere în vânzări
  • Excelente abilităţi de comunicare, bun negociator
  • Creativ şi capabil să se auto-gestioneze
  • Cunoştinţe avansate de operare PC

Descrierea jobului de Manager Filială:

  • Coordonarea activităţilor financiare, logistice şi de vânzare ale filialei
  • Realizarea sarcinilor operative zilnice, efectuarea atribuţiilor administrative
  • Efectuarea sarcinilor specifice HR (recrutare, selecţie)
  • Întreţinerea la standarde înalte a relaţiei cu partenerii
  • Atingerea obiectivelor de vânzări ale filialei
  • Coordonarea şi supervizarea echipei din subordine
  • Realizarea periodică a rapoartelor către top management
  • Oportunităţi de dezvoltare, traininguri
  • Pachet salarial motivant cu parte fixă şi bonusuri de performanţă
  • Autoritate operaţională pentru îndeplinirea obiectivelor
  • Activitate dinamică

Suntem o companie dinamică, jucător important pe piaţa componentelor şi accesoriilor auto din Centrul şi Estul Europei, în plină dezvoltare, cu o experienţă de peste 19 ani în domeniul auto. În Ungaria suntem lideri de piaţă, iar în România suntem într-o dezvoltare continuă, ocupând o poziţie importantă pe piaţa componentelor auto.

Comercializăm componente şi accesorii auto de la 200 de furnizori din 35 de ţări din lume. Cu ajutorul catalogului electronic TradeOnWeb care a fost conceput şi dezvoltat de compania noastră, asigurăm un serviciu unic în regiune.

Pentru mai multe detalii, te rugăm să accesezi: www.unixauto.ro