Mecanic auto

21 martie 2017, 11:05

Candidatul ideal pentru  postul de Mecanic auto:

  • Experiență relevantă în domeniu
  • Cunoașterea sistemelor mecanice, electrice si hidraulice
  • Capacitate bună de diagnosticare
  • Cunostințe de utilizare a calculatorului
  • Disponibilitate de a lucra ore suplimentare în perioadele aglomerate
  •  Precizie, flexibilitate
  • Cunostințe de limba engleză si/sau germană
  • Asigura si interventii la locatia clientului (permis categoria B necesar)

 Descrierea jobului de Mecanic auto:

  • Munca se desfășoară într-un centru de service pentru autovehicule
  • Intretinere si reparatii masini de transportat caii (horsetrucks), masini diverse marci, mini masini (microcars)
  • Reparatii parte mecanica
  • Diagnostizare stare, intreținere și reparații auto
  • Realizarea unor reparații mai ușoare la frâne și alte părți
  • Munca independentă, precisă, rapidă
  • Se ofera contract de munca legal olandez, full-time, pe perioada nedeterminata
  • Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional
  • Pe timpul sederii în Olanda aveti la dispozitie asistenta în lb. romana
  • Salariu atractiv, plata saptamanala
  • Optional - Cazare în conditii avantajoase, camera proprie si WiFi gratuit
  • Optional - Asigurare colectiva, care acopera asigurarea medicala si spitalizarea
  • Optional - Inchiriere autoturism, de asemenea in conditii foarte bune

Eastmen (NBBU/ NEN 4400 / VCU) este o companie care se ocupă cu recrutarea și plasarea forței de muncă (personal tehnic specializat) în Olanda.
Selectăm lucrători calificați români, maghiari și slovaci pentru firmele olandeze, din birourile noastre din Amsterdam, Budapesta, Târgu Mureș și Constanța.

Eastmen te cauta pe TINE!

Aplică acum pentru ofertele noastre de muncă și vom lua legătura cu tine!
Pentru mai multe detalii, te rugăm să accesezi:  www.eastmen.ro