Mecanic auto

23 august 2017, 14:20

Candidatul ideal pentru  postul de Mecanic auto:

Nivel de studii medii
Profil-ul job-ului este tehnic
Cunostinte de mecanica auto
Experienta in domeniu de  minim 1 an
Permis conducere cat B

Descrierea jobului de Mecanic auto:

Efectuarea lucrarilor de intretinere si reparatie a vehiculelor
Completeaza fisa de manopera si comanda conform instructiunilor de lucru specifice
Efectueaza diagnosticarea vehiculelor din punct de vedere mecanic
Stabileste necesarul de piese pentru efectuarea reparatiei
Solicita la magazia de piese de schimb piesele necesare, doar pentru reparatiile mentionate in comanda
Verifica prin autocontrol calitatea lucrarilor efectuate

Se ofera salariul corespunzator cu experienta

GRUPUL DE FIRME APAN este un grup de firme cu capital integral privat, având ca domeniu de activitate comerțul cu autovehicule, tractoare și utilaje agricole, cu accesorii și piese de schimb pentru autovehicule, tractoare și utilaje agricole, precum și servicii de reparații.

Grupul Apan reprezintă cu succes în Brăila, Galați, Iași următoarele branduri: BMW, Honda, Fiat, Jeep, Volkswagen, Dacia, Renault, Nissan, McCormick. Acum, grupului Apan i se alatura si APAN Automobile care va reprezenta marcile Volkswagen si Audi. De 25 ani suntem leaderi în piața auto locală, iar dezvoltarea grupului de firme este in plina ascensiune.

Daca te regasesti partial in anuntul nostru, ne luam angajamentul sa te sustinem si sa ajutam la formarea ta, pentru ca aceasta echipa sa fie completa si pregatita pentru succes!

Pentru detalii va invitam sa accesati site-ul www.apan.ro