Mecanic auto

11 septembrie 2017, 12:54

Candidatul ideal pentru  postul de Mecanic auto:

O persoana organizata, serioasa, adaptabila si receptiva la schimbare, cu intiativa si atentie la detalii;
Capacitate buna de relationare si comunicare cu restul echipei;
Disponibilitate pentru program prelungit;
Fara cazier;
Calificarea in domeniul auto, cursuri de formare profesionala si cunostinte PC - constituie avantaj !

Descrierea jobului de Mecanic auto:

Se ofera:
Loc de munca stabil, intr-o companie cu o vasta experienta in domeniu, aflata in continua dezvoltare;
Salariu motivant, incepand de la 1.200 RON/luna – venit NET pentru incepatorii cu zero experienta si de la 2.000 RON/luna – venit NET pentru angajatii cu experienta, confirmata la locul de munca;
Plata integrala a orelor suplimentare de lucru din timpul saptamanii;
Se platesc suplimentar cate 4 ore de lucru in cate doua zile de sambata pe luna (se efectueaza permanenta service in zilele de sambata, prin rotatie);
Masa calda la pranz, asigurata in incinta companiei;
Diurna pentru deplasarile interne/externe, aferente echipajelor de asistenta depanaje camioane;
Bonus de performanta lucrari, grila salariala in functie de cunostintele in domeniu, prime de fidelitate in functie de vechimea totala in companie si diverse alte beneficii;
Garantia efectuarii platii la timp a tuturor drepturilor salariale, fara nici un fel de intarziere !
Conditii excelente pentru desfasurarea activitatii in propriul service, dotat cu ultimele tehnologii si instrumente necesare diagnosticarii si reparatiei camioanelor sau semiremorcilor;
Mediu de lucru dinamic si sanse reale de dezvoltare profesionala;
Program de Pregatire (teoretic si practic) si Trainning de Specialitate intern si extern, pentru toti angajatii cu sau fara experienta !

Descrierea companiei:

COM DIVERS AUTO RO

Pentru detalii va invitam sa accesati site-ul www.comdivers.ro