Mecanic Auto

13 septembrie 2017, 11:40

Candidatul ideal pentru  postul de Mecanic auto:

Studii - calificare profesionala de profil mecanic auto;
Permis categoria B;
Apt medical pentru meseria de mecanic auto;
Dorinta de munca;
Punctualitate, seriozitate;
Riguros si atent in indeplinirea sarcinilor;
Dorinta de invatare si perfectionare;

Descrierea jobului de Mecanic auto:

Lucrari specifice de reparatii mecanice si mentenanta auto pentru autoturisme (articulatii, frane, suspensii, motoare, cutii de viteza, ambreiaje, distributii, etc.);
Diagnoza auto - testare computerizata.

Se ofera:
Pachet salarial: salariu fix in functie de nivelul de calificare + bonus in functie de realizarile personale (numar de ore de manopera)+bonuri de masa. Intregul pachet salarial este fiscalizat;
Conditii de lucru decente;
Program de instruire.

Service auto multimarca cu o experienta de peste 9 ani de zile, membru al retelei BOSCH CAR SERVICE.
Dispunem de utilaje, scule, dispozitive si testere in masura sa asigure baza materiala pentru executarea lucrarilor de revizii si reparatii.
Sediul nostru este in sectorul 2 in zona Lizeanu (in spatele spitalului Colentina).

Pentru detalii va invitam sa accesati site-ul www.dibasmotors.ro