Mecanic Auto

19 iulie 2019, 13:53

Candidatul ideal pentru postul de Mecanic Auto:

Pentru a te alatura echipei Avia Motors ai nevoie de:19

  • Studii medii tehnice (profil mecanica auto);
  • Experienta de minim 2 ani in domeniul auto;
  • Cunostinte de intretinere si reparatii autovehicule;
  • Cunostinte tehnice de limba engleza;
  • Permis categoria B;
  • Seriozitate;
  • Dorinta de a oferi servicii de calitate, la fel ca noi

Descrierea postului de Mecanic Auto:

Rolul postului

  • Realizarea operaţiunilor de evaluare a starii tehnice, identificarea neconformităţilor mecanice ale autovehiculelor.
  • Operaţiuni specifice de reparaţii şi întreţinere autovehicule, în conformitate cu manualele de reparaţii specifice pe intervenţie, dar şi asimilarea documentaţiilor tehnice de reparaţii, potrivit cerinţelor producătorilor

.Beneficii

  • Pachet salarial atractiv.
  • Bonusuri extra-salariale in functie de rezultatele obtinute.
  • Tichete de masa.
  • Abonament clinica medicala privata.
  • Alte beneficii specifice companiei.
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala si personala intr-un mediu dinamic si profesionist.

Descrierea companiei:

Atragerea de oameni bine pregatiti profesional si perfectionarea lor continua sunt prioritati permanente ale companiei Avia Motors. Politica de resurse umane urmareste o colaborare permanenta, pe termen lung cu scopul final de a forma o echipa putenica, unita si implicata in construirea succesului companiei.
Iti place sa lucrezi in echipa? Iti doresti un mediu de lucru provocator dar orientat spre rezultate?

Poti veni si tu in echipa Avia Motors!Trimite un CV si o Scrisore de intentie la adresa de e-mail hr@aviamotors.ro sau prin fax la nr. (021) 209. 40.27. Aplicatiile tale vor fi strict confidentiale.