Mecanic auto

12 septembrie 2016, 14:04

Candidatul ideal pentru  postul de Mecanic auto:

  • Căutăm mecanici auto. Oferim un colectiv prietenos și salariu avantajos.
  • Mai multe informații la numărul de telefon.
  • Candidat ideal: serios, cu o experiență suficientă în domeniul mecanicii auto.

Descrierea jobului de Mecanic auto:

  • Va oferim mai multe informații la telefon

Echipa Euro Vest Transit si-a propus inca de la inceput sa ofere servicii, axate pe satisfacerea nevoilor clientilor sai. Cei 15 ani de activitate in domeniu sunt dovada a pasiunii si a dorintei de a fi inovatori pe piata locala. Serviciile de inalta calitate sunt orientate spre client si spre a-i anticipa acestuia toate nevoile. Gama noastra de servicii variaza de la intretinerea la repararea autoutilitarelor. Euro Vest Transit va ofera posibilitatea de a gasi in magazinul nostru piesele si accesoriile auto ce poarta marca Ford Transit, cat si posibilitatea de a utiliza service-ul nostru auto.

Experienta in domeniu ne-a aratat cat de important este sa oferim clientilor nostrii un serviciu de tractari auto, transport autoturisem si autoutilitare pe platforme, atat in tara cat si in statele Uniunii Europene. Indiferent de locul unde aveti nevoie de serviciile noastre de tractari, Euro Vest Transit va va oferi asistenta necesara.

Pentru fiecare inceput de drum, este nevoie de o masina. De aceea echipa noastra este pregatita sa va ofere detaliile si informatiile de care aveti nevoie in a achizitiona masini din parcul nostru auto. Profesionalismul, promtitudinea si respectul avut fata de clientul nostru, ne sunt de ajutor atunci cand sunteti pregatit sa achizitionati un Ford Transit.

Pentru mai multe detalii, te rugăm să accesezi: http://arway.eu