Mecanic auto

8 noiembrie 2016, 11:11

Candidatul ideal pentru  postul de Mecanic auto:

  • Studii medii/superioare (tehnice de specialitate) obligatoriu;
  • Perseverent, organizat, eficient si capabil de a-si stabili prioritatile;
  • Experienta constituie avantaj;
  • Bune abilitati de comunicare, spirit de echipa;
  • Disponibil la program in 2 ture si la deplasari pentru depanari in tara atunci cand este cazul;
  • Permis de conducere categoria B obligatoriu.

Descrierea jobului de Mecanic auto:

  • Intretinerea si repararea autocamioanelor, a diferitelor dispozitive si echipamente ale acestora;
  • Este subordonat sefului atelier auto;
  • Conditii de munca la nivel occidental intr-un colectiv tanar si dinamic;
  • Salariu motivant bazat pe experienta si performante.

Fondată de către Henri Essers în 1928, H.Essers a devenit în timp una dintre cele mai importante companii din Europa în domeniul transporturilor și al logisticii pentru sectoare ca produse chimice, farmaceutice, medicale, precum și produse de înaltă calitate. Compania a cunoscut o dezvoltare masivă în ultimul deceniu, determinată de creșterea autonomă și de o serie de achiziţii strategice. În 2014, H.Essers a raportat o cifră de afaceri de 442 milioane de euro.

Compania deţine în prezent 930.000 m2 de spaţii de depozitare şi un parc auto de 1.300 de camioane și 2.800 de remorci. Compania are peste 4.300 de angajați în 40 de filiale din 12 țări din Europa de Vest și de Est.

Pentru informatii suplimentare puteti suna la Birou Resurse Umane de luni pana vineri intre orele 08:00 - 17:00 la tel.: 0359-803115 ; 0735-050710
Persoanele interesate pot sa trimita CV-ul la adresa: hr.oradea@essers.com