Mecanic auto si Vopsitor auto

21 august 2017, 13:05

Candidatul ideal pentru  postul de Mecanic auto si Vopsitor auto:

Cei doi viitori colegi trebuie sa aiba experienta relevanta in domeniul mecanicii si vopsitoriei auto, sa fie bine organizati, seriosi si interesati de cariere pe termen lung.

Cautam persoane comunicative, determinate si dinamice, care sa lucreze bine in echipa

Descrierea jobului de Mecanic auto si Vopsitor auto:

Persoanele selectate vor lucra intr-un service modern.

Responsabilitati: mecanica, diagnoza, directie, vopsitorie auto.

Pachetul oferit: salariu motivant + sistem de bonus legat de atingerea obiectivelor.

Grupul de firme AutoStefan face parte din holding-ul Autonom International, care include:
- Autonom Rent a Car - cea mai mare companie autohtona de mobilitate si inchirieri masini, cu o flota de peste 3000 de autoturisme noi si 41 de agentii in 29 orase. Mai multe detalii gasiti pe www.autonom.ro si leasingoperational.com.
- AutoStefan - leader in comertul cu piese auto si accesorii in judetul Neamt, cu cel mai mare si modern automarket cu autoservire din Moldova.
- Stefan Auto Service, un service modern, care ofera servicii la standarde europene.

Pentru detalii va invitam sa accesati site-ul www.autonom.ro