Operator comenzi magazin piese auto

5 aprilie 2018, 12:20

Candidatul ideal pentru postul de Operator comenzi magazin piese auto:

  • Minim de experienta in domeniu responsabilitate si seriozitate capacitate de acumulare rapida a informatiilor atentie distributiva integrare pentru lucru in echipa

Descrierea postului de Operator comenzi magazin piese auto:

Responsabilitati operator comenzi online si magazin:

  • procesare pe calculator a comenzilor primite online sau la magazin
  •  verificarea produselor dintr-o comanda
  • efectuarea disponibilitatii produselor dintr-o comanda
  • trimiterea comenzii catre furnizori
  • receptie si livrare marfa
  • ambalare colete
  • emitere si incasare facturi

Beneficii operator comenzi online si magazin:

  • scolarizare operator comenzi 3 luni
  • salariu de baza garantat
  • prima lunara de activitate
  • prima lunara de vechime
  • ore suplimentare platite dublu
  • bonuri masa
  • posibilitatea de a avansa
  • sambata si duminica libera

Descrierea companiei:

AUTOKARMA - piese auto import
Sediu central: Splaiul Unirii, Bucuresti
Magazine: Bucuresti, Constanta, Iasi, Buzau, Vaslui, Brasov, Oradea, Galati

Pentru mai multe detalii, te rugăm să accesezi:  www.autokarma.ro