Reprezentant zonal de vanzari

19 aprilie 2017, 12:49

Candidatul ideal pentru postul de Reprezentant zonal de vanzari:

Cautam o persoana:

  • stabila la locul de munca
  •  dinamica si perseverenta
  • care manifesta initiativa si abilitati de negociere - relationare
  • cu cunostinte tehnice in domeniul mecanic

Descrierea postului de Reprezentant zonal de vanzari:

Atributii:

  • promovarea si vanzarea produselor din portofoliul de distributie al firmei catre fabrici, servisuri si magazine
  • mentinerea si dezvoltarea retelei de clienti pe judetele alocate
  • urmarirea incasarilor

Se ofera:

  • salariu fix + bonus raportat la vanzari si incasari
  • tichete de masa
  • masina full time
  • telefon mobil si tableta cu acces internet
  • abonament de sananate la clinica privata
  • training la angajare si instruiri periodice

Firma Aspad si-a inceput activitatea in anul 2000. Portofoliul de distributie cuprinde: produse chimice pentru reparatii, intretinere, curatare (Henkel, Akemi, Tetrosyl), scule si consumabile profesionale (Stahlwille, Gedore, BGS, ABC, Chicago Pneumatic, Ruko, Metabo, Hitachi), consumabile si accesorii auto (Philips, Osram, Narva, Hella, Dupont). Deservim clienti din domenii diverse: fabrici, servisuri auto si utilaje, magazine auto, benzinarii, hypermaket-uri. Asiguram asistenta tehnica si comerciala la nivel national, prin reprezentanti de vanzari zonali. Livram in 24 ore in toata tara, din depozitul central situat pe centura de nord a Bucurestiului.

Pentru mai multe detalii, te rugăm să accesezi: www.aspad.ro