Sef Atelier Caroserie

12 februarie 2019, 10:26

Candidatul ideal pentru  postul de Sef Atelier Caroserie:

  • Experienta min. 15 ani in domeniul reparatiilor auto
  • Experienta min. 10 ani intr-o pozitie similara
  •  Serios, Harnic si Punctual
  • Respecta regulile organizatiei
  • Abilitati de conducator
  • Excelente abilitati de comunicare
  • Experienta in munca de echipa

Descrierea jobului de Sef Atelier Caroserie:

  • Eficientizarea fluxului tehnologic, prin cresterea numarului de lucrari efectuate de catre departamentele aflate in subordine, cu mentinerea standardelor de calitate ale organizatiei.
  • Supervizarea directa a lucrarilor departamentelor aflate in subordine
  • Intocmirea de rapoarte specifice catre Dir. General
  • Verifica si este responsabil de calitatea lucrarilor efectuate atat pe timpul reparatiei cat si la predarea autovehiculului catre client;
  • Ponteaza activitatea fiecarei persoane aflate in subordine;
  • Colaborarea stransa cu toate departamentele cu care relationeaza (Receptie, Achizitie Piese, Devizare )
  • Monitorizarea materialelor utilizate de catre personalul aflat in subordine, in vederea folosirii responsabile a acestora (Cunoasterea temeinica a tehnologiei de vopsire pe baza de apa si a cantitatilor de materiale necesare efectuarii lucrarilor de vopsitorie/tipuri de lucrari )
  • Familiarizat cu echipamentele si tehnologiile noi folosite in domeniu
  • Cunoasterea timpilor de executie si a materialelor utilizate necesare fiecarei lucrari in parte
  • Monitorizarea activitatii angajatilor departamentelor aflate in subordine
  • Transmite propuneri de eficientizare a activitatii departamentelor aflate in subordine catre Dir. General
  • Respecta si aplica procedurile de lucru si a regulamentului intern
  • Beneficii:
    Conditii de munca si salarizare excelente.
    Salariul de minim 9000 RON brut / luna, cu posibilitatea bonusarii in functie de realizari. Rugam seriozitate maxima si aplicarea la acest job, doar persoanele care intrunesc conditiile de mai sus.

Sc Auto Car Grup 1 Service SRL este autorizata de catre Registrul Auto Roman pentru efectuarea lucrarilor de reparatii si intretinere pentru toate marcile auto existente in Romania, utilizand echipamente profesionale ce detin certificate de agreere din partea majoritatilor constructori auto.

Pentru detalii va invitam sa accesati site-ul www.autocar.ro.