Team Leader (Depozit)

29 martie 2017, 7:24

Candidatul ideal pentru  postul de Team Leader:

  • Experiență anterioară - de minim 2 ani - în gestionarea unui depozit
  • Abordare managerială obiectivă, hotărâtă, însă centrată pe oameni
  • O bună comunicare și deschidere pentru lucrul în echipă
  • Abilități de organizare, planificare și de prioritizare a activităților
  • Capacitate de multitasking, rezistență la stres
  • Minim studii medii finalizate
  • Cazier judiciar fără antecedente penale
  • Permis de conducere categoria „B”, fără evenimente rutiere grave

Descrierea jobului de Team Leader:

  • Asigură desășurarea adecvată a activităților de recepție, manipulare
  • depozitare, stocare, aranjare marfă în depozit, picking, precum și livrare, inventariere
  • Organizează personalul în vederea desfășurării optime a activităților zilnice
  • Preluarea și verificarea returului de marfă în timp util
  • Organizează și menține curățenia și disciplina în spațiile de depozitare
  • Analizează și propune soluții de îmbunătățire a proceselor de depozitare
  • Mediu de lucru stimulativ și profesionist
  • Climat de lucru pozitiv, bazat pe echitate și pe respect
  • Oportunități de dezvoltare profesională
  • Loc de muncă stabil și sigur
  • Pachet salarial atractiv, venituri sigure

Descrierea companiei:

Cu un istoric de peste o sută de ani în industria auto, Bardi Auto reprezintă încredere și calitate superioară. Oferta noastră variată de soluții, calitatea serviciilor prestate și echipa de specialiști au făcut posibil ca astăzi să fim un jucător important în segmentul de piese auto. Considerăm că asigurarea serviciilor la cele mai înalte standarde se poate realiza doar cu oameni calificați, motiv pentru care prioritatea noastră este de a oferi fiecărui coleg un mediu de lucru plăcut, siguranța și stabilitatea locului de muncă, motivare financiară și dezvoltare pe plan profesional și personal.

Pentru mai multe detalii, te rugăm să accesezi:  www.bardiauto.portalcariera.ro