Agent vanzari - piese auto camioane si semiremorci

12 octombrie 2017, 10:52 Job offer may be outdated

Candidatul ideal pentru postul de Agent vanzari - piese auto camioane si semiremorci :

  • Aptitudini de a lucra independent, organizat, capabil de a se automotiva pentru indeplinirea obiectivelor, tenace;
  • Permis (categoriaB) si experienta in conducerea automobilului (categoria B);
  • Experienta in domeniu cel putin 2-3 ani;
  • Abilitati de comunicare, negociere si vanzare, spirit comercial;
  • Persoană determinată, serioasă şi ambiţioasă.

Descrierea postului de Agent vanzari - piese auto camioane si semiremorci :

  • Vizitarea clienţilor şi menţinerea în permanenţă a contactului cu aceştia
  • Dezvoltarea şi implementarea strategiei de vânzări a companiei în vederea creşterii business-ului;
  • Prospectarea continuă a pieţei auto;
  • Atingerea target-ului de vânzări stabilit de companie;
  • Identificarea de noi clienţi, negocierea şi semnarea de contracte;

Prezentă pe piaţa din România de 15 ani, compania noastra este unul dintre furnizorii importanţi pe piaţa românească de piese şi accesorii auto originale si after market. Fiind in plina expansiune, compania caută spre angajare agenti de vanzari si consilieri vanzari in domeniul auto-piese auto de camioane si semiremorci.

Pentru mai multe informaţii  vă rugăm să vizitati site-ul nostru www.autoromcamioane.ro