Consilier vânzări

4 decembrie 2017, 13:19

Candidatul ideal pentru  postul de Consilier vânzări:

“Încredere, Calitate, Inovaţie”
Suntem o companie dinamică, jucător important pe piaţa componentelor şi accesoriilor auto din Centrul şi Estul Europei, în plină dezvoltare, cu o experienţă de peste 26 ani în domeniul auto. În Ungaria suntem lideri de piaţă, iar în România suntem într-o dezvoltare continuă, ocupând o poziţie importantă pe piaţa componentelor auto. Astăzi, lucrează peste 3000 de angajaţi la cele peste 130 de filiale, depunând un efort susţinut pentru prestarea de servicii de înaltă calitate partenerilor noştri.

Eşti candidatul nostru dacă ai următoarele calități:

  • Ai abilităţi excelente de comunicare, relaţionare şi argumentare
  • Îţi place să interacţionezi cu oamenii
  • Ai permis de conducere categoria B
  • Cazierul tău judiciar este fără antecedente penale

Descrierea jobului de Consilier vânzări:

  • Preluarea şi operarea comenzilor intrate telefonic sau on-line
  • Deservirea ireproşabilă a clienţilor filialei
  • Ofertarea de pachete promoţionale clienţilor filialei
  • Oferirea de consultanţă tehnică clienţilor
  • Iți oferim mediu de lucru motivant, tânăr, orientat spre realizări
  • Pachet salarial motivant şi competitiv, oferit mereu la timp
  • Training pentru însuşirea cunoştinţelor necesare
  • Set complet de echipamente de lucru (bocanci, blugi, tricou, polar, jachetă)
  • Oportunitatea de a lucra cu programe şi instrumente moderne
  • Oportunităţi de formare şi de dezvoltare profesională, cu posibilităţi de avansare
  • Loc de muncă într-o companie de prestigiu, în creştere
  • Rezultatele tale reprezintă garanţia avansării tale

Descrierea companiei:

Compania noastră este un distribuitor de piese auto, care se află într-o continuă expansiune în cele trei ţări ale regiunii Central şi Est Europene, unde lucrează peste 2500 de angajaţi la cele peste 120 de filiale. Sistemul logistic avansat şi catalogul electronic de piese auto asigură un serviciu unic partenerilor noştri. Datorită lărgirii semnificative a reţelei de distribuţie din România suntem în căutarea unor colegi, care prin gestionarea profesionistă a relaţiilor interumane şi prin propunerile de îmbunătăţire asigură servicii de înaltă calitate, crescând astfel satisfacţia partenerilor noştri.

Pentru mai multe detalii, te rugăm să accesezi: www.unixauto.ro