Expert diagnostic auto Nissan

17 august 2016, 10:09

Candidatul ideal pentru postul de Expert diagnostic auto Nissan:

  •  Buna cunoastere a sistemelor electrice & electronice si diagnostic vehicul;
  •  Buna cunoastere a domeniului/mediului auto si a retelei service;
  •  Cunostinte avansate de limba engleza;
  •  Autonomie, rigoare si responsabilitate;
  •  Capacitate de lucru in echipa;
  •  Capacitatea de a lucra transversal intr-un mediu cultural diversificat.

Descrierea postului de Expert diagnostic auto Nissan:

  • Ofera asistenta tehnica pe Diagnostic si diagnoza electronica vehicul tuturor echipelor techline Nissan Europa;
  • Semnaleaza si sesizeaza disfunctionalitatile intalnite in documentatia Post Vanzare;
  • Identifica solutii si propune aplicarea acestora in colaborare cu departamentul Inginerie.

Pasiunea este motorul Grupului Renault. Din pasiune pentru masini si pentru oameni avem astazi in Romania o gama completa de activitati prin care ii oferim fiecarui client vehiculul potrivit. Sa te alaturi Grupului Renault Romania inseamna sa iti poti pune amprenta in oricare dintre etapele de dezvoltare ale unui vehicul: design, proiectare, testare, fabricaţie, logistică, vânzare, post vânzare şi finanţare. Sa faci parte din echipa noastra inseamna sa participi la crearea vehicului viitorului.

Pentru mai multe detalii, te rugăm să accesezi:  www.gruprenault.ro