Mecanic auto

20 iulie 2017, 11:58

Candidatul ideal pentru  postul de Mecanic auto:

CANDIDATUL IDEAL:
- Este flexibil si competent.
- Are un inalt nivel de rezistenta la stres.
- Are o atitudine puternic orientata catre client.
- Arata o puternica loialitate fata de companie si brand.
- Manifesta spirit de echipa.

Descrierea jobului de Mecanic auto:

PRINCIPALELE RESPONSABILITATI:
- Executa lucrari de mecanica la toate tipurile de autovehicule din atelier.
- Executa lucrarile numai dupa documentatia tehnica a producatorului.
- Executa lucrarile, respectand timpii normati inscrisi in dreptul fiecarei operatii pe comanda de lucru.
- Consulta documentatia de specialitate, in cazul lucrarilor cu caracter de noutate sau grad sporit de dificultate, impreuna cu seful de atelier.

BENEFICII:
- mediu de lucru modern intr-o echipa tanara.
- pachet salarial compus din salariu fix + bonusuri, in functie de realizari.
- tarife preferentiale pentru produsele si serviciile comercializate de Colina Motors.

Descrierea companiei:

DEALER / REPARATOR AUTORIZAT FORD SI HYUNDAI
Suntem o companie dinamica, formata dintr-un colectiv tinar, ambitios, orientat spre rezultate. Locatia este amplasata la 3 km de Piata Sudului (Sun Plaza).

Pentru detalii va invitam sa accesati site-ul www.colinamotors.ro.