Mecanic Auto / Spalator Auto

16 mai 2017, 10:24

Candidatul ideal pentru  postul de Mecanic Auto / Spalator Auto:

Angajam mecanic (experienta minim 3 ani) / spalator auto:

  • capacitatea de integrare si cooperare in echipa , rezistenta la stres
  • disponibiltatea la o perioada indelungata
  • studii de specialitate sau calificări în domeniul auto
  • persoana organizata
  • mentalitate si atitudine pozitiva, inclinat spre lucru
  • experienta relevanta in operatiuni de mecanica si/sau electrica si electronica auto pe mai multe marci de masini (mechanic auto)
  • cunostinte tehnice de mecanica/electrica auto (mecanic auto)
  • carnet de conducere cat. B-obligatoriu

Descrierea jobului de Mecanic Auto / Spalator Auto:

Mecanic auto:

  • efectueaza interventii de mecanica si electrica auto pe diferite marci de automobile (ex: schimb anvelope, schimb ulei, schimb placute de frana, discuri de frana, geometrie, diagnoza electronica etc)
  • executa lucrarile in conformitate cu standardele de calitate utilizate
  • executa interventiile pe masini cu respectarea termenelor de predare catre clienti.

Spalator auto:

  • pregatirea operatiei de curatare si spalare a autovehiculelor;
  • intretinerea echipamentelor de lucru;
  • spalarea, curatarea si predarea autovehiculelor in cele mai bune conditii.

Programul de lucru este de luni-vineri 9h, cu ora pauza de masa.
Salariul este in functie de calificate si experienta.
Contract de munca pe perioada nedeterminata.
Sediul de lucru este in Mogosoaia, judet Ilfov, aproape de Centura Bucuresti (Bucuresti sector 1).

FBR Automotive & Design Srl este specializată în designul, dezvoltarea, producția și distribuția de elemente exclusive de aerodinamică, finisaje interioare, soluții de performanță, jante de aliaj și sisteme de eșapament.

Pentru mai multe detalii, te rugăm să accesezi: fbrautomotive.ro