Responsabil mentenanta auto- Leasing Operational & Fleet Management

14 septembrie 2016, 15:58

Candidatul ideal pentru  postul de Responsabil mentenanta auto:

  • cunostinte de mecanica auto- studiile in acest domeniu vor fi considerate un avantaj
  • experienta in domeniul auto si cu asigurarile de masini( CASCO, RCA) obligatorie
  • managementul accidentelor
  • lucrul in echipa
  • cautam o persoana dinamica si plina de initiativa
  • cunostinta limba engleza
  • peste 2 ani experiență în muncă

Descrierea jobului de Responsabil mentenanta auto:

  • incheierea contractelor de service si pastrarea legaturii cu service-urile.
  • verificarea facturilor pentru piesele de schimb si asigurari.
  • suportul clientului in caz de accidente si oferirea de informatii acestuia in legatura cu centrele de service. (intretinere, inspectii periodice etc.)
  • introducere date in soft
  •  dispus la program prelungit
  • rezistenta la stres
  • oferim un pachet salarial atractiv

Descrierea companiei:

Autotehnica Hertz este parte a grupului grecesc AutoHellas S.A Hertz, detinator in exclusivitate al lincentei Hertz, fiind prezenta pe piata din Grecia de peste 44 de ani, extinzandu-si afacerile si in Bulgaria, Cipru, Serbia, Muntenegru si Romania.
Compania Autotechnica HERTZ Fleet Services este specializata in servicii de leasing operational si fleet management la cele mai inalte standarde.
Pentru mai multe informatii despre serviciile Hertz puteti accesa site-ul http://www.hertzlease.ro