Vulcanizator

19 iulie 2017, 12:11

Descrierea jobului de Vulcanizator:

- program de 8 ore/zi;
- salariu atractiv;
- locatie Metalurgiei - Bvd. Metalurgiei (vis-a-vis de Grand Arena).

Din 2008 pana in prezent, ne dedicam vanzarii de anvelope si jante, diversificandu-ne produsele pentru a acoperi toate nevoile clientilor.
BEST TIRES SHOP SRL este societate cu capital 100% romanesc. Cumparand de la BEST TIRES SHOP SRL incurajati forta de munca romaneasca, pentru ca odata cu cresterea companiilor romanesti vine si oferta de noi locuri de munca. Este datoria noastra a tuturor sa facem tot ce este posibil pentru a proteja locurile de munca din Romania.
Ne putem mandri cu o experienta acumulata pe parcursul a 19 ani de activitate. Pe parcursul existentei am evoluat foarte mult iar in domeniul nostru am ajuns in top. Pe acest drum al evolutiei am intampinat foarte multe dificultati si probleme pe care de-a lungul anilor le-am rezolvat eficient, de aceea afirmam cu mandrie ca avem experienta in domeniu.
Best Tires este dealer oficial al celor mai renumiti producatori de anvelope: Michelin Romania, Goodyear Dunlop Romania, Pirelli Tyres Romania, Nokian Tyres, Vredestein si Hankook si de asemenea avem contract cu doi dintre cei mai mari wholleseller de anvelope din Europa. Nefiind reprezentantul unic al nici unui producator de anvelope nu suntem nevoiti sa va recomandam doar o anumita marca. In acest fel avem posibilitatea de a oferi clientilor nostri solutii variate si personalizate care sa corespunda cat mai bine nevoilor lor specifice. Pentru noi este important sa gasim solutia optima pentru client, nu sa vindem o anumita anvelopa.

Pentru mai multe detalii, va rugăm să accesati: www.best-tires.ro