Agent rent a car

7 mai 2018, 13:17

Candidatul ideal pentru postul de Agent rent a car:

Noul nostru coleg trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:

  • Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare;
  • Simtul umorului, orientare catre clienti, o gandire pozitiva si entuziasm;
  • Persoana organizata, comunicativa, dinamica;
  • Cunostinte pachet Microsoft Office;
  • Cunostinte limba engleza – nivel mediu sau avansat;
  • Permis de conducere categoria B, cu minimum 2 ani de experienta.

Descrierea postului de Agent rent a car:

  • Va livra/prelua autoturismele oferite spre inchiriere;
  • Va interactiona direct cu clientii si va reprezenta compania in relatia cu acestia;
  • Va mentine relatia cu service-urile auto/firmele de asigurari/rezolvare daune;
  • Va avea atributii specifice de intretinere parc auto.

ART AUTOMOTIVE este o societate cu experienta in domeniul auto, care s-a adaptat rapid ritmului alert pentru cerintele in acest domeniu, dezvoltind si ramura pentru inchirieri de autoturisme. Influentele de peste hotare se simt si in Romania, dovada fiind fluxul de oameni care din ce in ce mai mult apeleaza la acest tip de serviciu, romani si straini, considerind serviciul de inchirere auto cel mai mare avantaj pentru deplasarile pe distante scurte dar si pentru distantele lungi, pe termen scurt sau indepartat.

Pentru mai multe informații puteți vizita  www.rentexpres.ro