Agent vanzare anvelope

23 aprilie 2018, 12:53

Candidatul ideal pentru postul de Agent vanzare:

Compania Primat Gold angajeaza agent vanzari anvelope camioane si agricole in toate judetele tarii .
Este preferabil o experienta minima in domeniu de 3 ani .

Descrierea postului de Agent vanzare:

In calitate de agent de vanzari veti lucra mai ales pe teren , avand suport operational din sediul central .
Fiecare agent va avea o masina pentru deplasari, telefon si laptop.

Primat Gold este o companie cu actionariat romanesc infiintata in anul 1991.
Cu o cifra de afaceri de 5 milioane de euro si peste 40 de angajati ne ocupam de importul si distributia de anvelope pentru toate clasele auto. service roti , service-uri mobile si hotel anvelope.

Suntem unic importator pentru brandul MAXAM de anvelope agricole si industriale. Importam de asemenea brandurile SAILUN si HANKOOK Suntem distribuitori pentru toate brandurile cunoscute MICHELIN, PIRELLI, GOOD YEAR, BRIDGESTONE, KLEBER, TAURUS, FIRESTONE, ALLIANCE.
Depozitele noastre cu o capacitate de stocare de peste 3000 de metri patrati ne permit a satisface majoritatea cererilor venite din partea clienților. Departamentul nostru de vanzare acopera toate regiunile din Romania.
In Bucuresti avem 2 locatii cu service roti pentru turisme , camioane, agricole si industriale unde oferim toata gama de servicii pentru roti precum si servicii de mecanica usoara, ITP, tahograf, hotel de anvelope si spalatorie.
Detinem de asemenea 4 service-uri mobile, complet echipate si gata de interventie oricand, oriunde clientul are nevoie.

Pentru mai multe detalii, te rugăm să accesezi: www.primatgold.ro