Agent Vanzari

27 martie 2018, 13:28

Candidatul ideal pentru postul de Agent Vanzari:

  • Persoana analitica,orientata spre rezultate,rezistenta la stres ,spirit de observatie.
  • Foarte bune abilitati in comunicare si negociere.
  • Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj.
  • Experienta in vanzari de consumabile si piese auto constituie un mare avantaj.
  • Cunostinte medii de operare calculator.
  • Carnet de conducere categoria B - obligatoriu + experienta 2 ani.

Descrierea postului de Agent Vanzari:

  • Disponibilitate pentru deplasari 1-2 nopti pe saptamana (cazare hotel).
  • Postul implica promovarea produselor firmei, marirea portofoliului de clienti, pastrarea relatiilor cu clienti existenti.
  • Pachet salarial atractiv (Baza + Comision din realizari) Kit de lucru. Atentie , distributia se realizeaza in regim Van-sell cu autoutilitara - ex Peugeot Boxer.
  • Se ofera: telefon, laptop, etc.

Ravtech SRL si-a inceput activitatea in anul 2009. Datorita profesionalismului si devotamentului de care am dat dovada ,am devenit rapid unul din principalii lideri ce activeaza in domeniul distributiei de consumabile pentru vulcanizari si service-uri de roti din Romania.Ca urmare a succesului avut, in anul 2011, am devenit distribuitori autorizati a doua brand-uri internationale de top : Prema-GmBh si Tip-Topol. In acest moment acoperim jumatatea de nord a tarii prin distributie directa la clienti cu autoutilitare de 3.5 tone, iar restul prin curierat.

Pentru mai multe detalii, te rugam sa accesezi www.ravtech.ro