Agent vânzări piese camioane

24 august 2018, 15:03

Candidatul ideal pentru postul de Agent vânzări piese camioane

  • Experiență profesională de minim 2 ani, dobândită într-o poziție similară.
  • Excelente abilități de comunicare și de organizare, capacitatea de soluționare a problemelor.
  • Constituie avantaj experiența profesională în comercializarea de piese și accesorii auto.
  • Gândire orientată către nevoile clientului.
  • Minim studii medii finalizate.
  • Cunoștințe de bază Microsoft Office.
  • Permis de conducere categoria „B”.
  • Reprezintă avantaj studiile tehnice de specialitate.

Descrierea postului de Agent vânzări piese camioane

  • Dezvoltarea parteneriatelor de lungă durată și la standarde ridicate.
  • Atragerea de noi clienți și construirea unor relații profesionale strânse cu aceștia.
  • Identificarea nevoilor clienților și propunerea celor mai bune oportunități de colaborare.
  • Prospectarea și monitorizarea permanentă a pieței.
  • Culegerea și transmiterea informațiilor necesare îmbunătățirii continue a serviciilor oferite.
  • Soluționarea rapidă și profesionistă a sesizărilor raportate de partenerii companiei.
  • Gestionarea responsabilă a politicii de vânzare și de încasare a soldurilor.
  • Întreținerea, administrarea și dezvoltarea portofoliului de clienți.
  • Îndeplinirea sarcinilor administrative.

De ce să lucrezi la noi:

  • Mediu de lucru stimulativ și profesionist.
  • Climat de lucru pozitiv, bazat pe echitate și pe respect.
  • Pachet salarial atractiv, venituri sigure.
  • Loc de muncă stabil și sigur.
  • Mașină de serviciu, telefon mobil.
  • Oportunitatea dezvoltării carierei și de avansare.

Descrierea companiei

Cu un istoric de peste o sută de ani în industria auto, Bardi Auto reprezintă încredere și calitate superioară. Oferta noastră variată de soluții, calitatea serviciilor prestate și echipa de specialiști au făcut posibil ca astăzi să fim un jucător important în segmentul de piese auto. Datorită ascensiunii înregistrate de companie, rețeaua noastră comercială și numărul angajaților crește sistematic. Considerăm că asigurarea serviciilor la cele mai înalte standarde se poate realiza doar cu oameni calificați, motiv pentru care prioritatea noastră este de a oferi fiecărui coleg un mediu de lucru plăcut, siguranța și stabilitatea locului de muncă, motivare financiară și dezvoltare pe plan profesional și personal.

Pentru mai multe informații puteți vizita pagina noastră de cariere: https://bardiauto.portalcariera.ro