Analist consum flota auto

16 martie 2022, 11:36

Candidatul ideal pentru postul de Analist consum flota auto:

  • Persoana organizata, analitica, atenta la detalii, cu spirit de observatie ;
  • Persoana obisnuita cu munca in echipa ;
  • Studii superioare (in domeniul tehnic reprezinta un avantaj) ;
  • Cunostine foarte bune ale pachetului Microsoft Office (Excel, Outlook) ;
  • Cunostine de limba engleza si/ sau franceza - nivel avansat ;

Descrierea postului de Analist consum flota auto:

  • Urmarirea consumului de carburant al vehiculelor din flota ;
  • Efectuarea analizei pe sofer, ruta – tonaj – tip vehicul ;
  • Intocmirea si transmiterea de rapoarte catre departamentele implicate in proces
  • Posibilitatea de a lucra intr-un colectiv dinamic, tanar ;
  • Training si support din partea echipei ;
  • Pachet salarial competitiv si alte beneficii in functie de performante ;

Descrierea companiei

Societatea noastra este membra Jost Group - grup international de transport, avand sediul in Luxemburg si Belgia, cu o vasta traditie in transportul de marfa inca din 1958.
Skiptrans SRL activeaza pe piata internationala a transporturilor de peste 12 ani, avand un numar aproximativ de 900 de angajati. Sediul societatii este in Cluj Napoca, Romania, unde sunt peste 70 de angajati TESA, oameni profesionisti structurati pe departamente: Planning/ Dispecerat, Formatiune, Resurse Umane, Contabilitate, Consum Control.

Pentru mai multe informații, te invitam să intri pe site-ul jostgroup.com/fr