Casier magazin piese auto

27 august 2019, 10:37

Candidatul ideal pentru postul de Casier magazin piese auto

  • Absolvent de studii medii,
  • Minim 1 an experienta pe un post similar;
  • Cunostinte de operare PC, casa de marcat si terminal POS;
  • Personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;
  • Bune abilitati de comunicare, atentie distributiva,orientare catre client.

Descrierea postului de Casier magazin piese auto

  • Operarea caselor de marcat, incasarea banilor si efectuarea tuturor rutinelor zilnice legate de numerar;
  • Asigura încasarea contravalorii produselor prin modalităţile de plati agreate de companie;
  • Gestionarea numerarului şi a documentelor de la casa de marcat, a actelor contabile;
  • Emiterea facturilor catre clienti din programul de facturare si incasarea prin modalitatile existente;
  • Ofera clientilor produsele achitate conform facturii emise;
  • Primeste retururile, emite facturile de retur dupa verificarea continutului coletului;
  • Oferirea de informatii şi suport necesar clienților.

Doua posturi sunt pentru locatia din Str.D-na Ghica Nr.215, Sector 2, Bucuresti și un post este pentru locatia din Str.Intrarea Binelui Nr.1A, Sector 4, Bucuresti

BENEFICII:

  • Salariu motivant ;
  • Contract de munca perioada nedeterminata;T
  • Tichete de masa;
  • Mediu de lucru stabil , placut, dinamic.

Descrierea companiei

AutoEco este unul dintre cele mai mari magazine online de piese auto, cu milioane de produse si o vechime in domeniu de peste 9 ani.

Echipa AutoEco si-a luat angajamentul sa dezvolte continuu magazinul auto online pentru ca alegerea si comercializarea produselor auto sa se realizeze cat mai eficient.

Prin transmiterea datelor dumneavoastra personale consimtiti si va exprimati acordul prin care acestea să fie prelucrate de Motoreco Parts SRL, în scopul înregistrării formularului și solutionarii solicitării dumneavoastra.

Pentru mai multe detalii, vizitati site-ul nostru www.autoeco.ro . Autoeco este marca inregistrata a Motoreco Parts SRL.