Casier(a) cu atributii de gestiune marfuri

20 iunie 2018, 12:44

Candidatul ideal:

Daca esti o persoana energica si organizata, care acorda atentie detaliilor si are ceva experienta in lucrul pe casa de marcat, ai sanse mari sa devii colegul(a) nostru(a). In plus, ne dorim sa fii o persoana care acorda atentie nevoilor clientilor, sa te descurci eficient in orice situatie neprevazuta si, nu in ultimul rand, sa stapanesti operarea pe computer la nivel cel putin mediu.

Te-am convins? Afla mai jos cum ar arata responsabilitatile tale intr-o zi de activitate!

Descrierea jobului:

  • Vei incasa contravaloarea produselor si serviciilor comercializate in centrul nostru
  • Vei efectua inchideri si deschideri de casa, precum si predare de numerar catre banca
  • Vei organiza inventare periodice pentru familii de produse si inventarul fiscal anual
  • Vei efectua receptii de marfuri si retururi la furnizori
  • Vei garanta respectarea procedurilor interne privind lucrul pe casa de marcat si fluxul de marfuri.Noi te rasplatim cu un mediu de lucru atractiv si beneficii pe masura: salariu fix si bonus lunar in functie de performantele economice ale centrului, tichete de masa, conditii preferentiale de achizitie pentru produsele si serviciile noastre.

Norauto este una din cele mai mari companii la nivel european, cu o experienta de mai bine de 45 de ani in servicii de intretinere masini si vanzari de piese auto. Suntem prezenti in peste 11 tari si avem peste 1000 de centre care reunesc peste 10 000 de colaboratori.

Construieste-ti viitorul impreuna cu Norauto!

Cautam oameni pasionati de munca lor, orientati spre clienti, care isi doresc sa se dezvolte profesional.

Pentru mai multe detalii, te rugam sa accesezi  www.norauto.ro