Consilier clienti service

25 iulie 2018, 11:27

Candidatul ideal pentru  postul de Consilier clienti service:

Cerinte:

  • Calificare in domeniul tehnic, studii superioare, de preferinta specializarea autovehicule rutiere
  • Experinta anterioara in relationarea cu clientii
  • Abilitati foarte bune de comunicare, persuasiune
  • Orientare catre nevoile clientului, capacitatea de a gestiona clienti dificili
  • Permis de conducere

Descrierea postului de Consilier clienti service:

Responsabilitati:

  • Preluarea si predarea autoturismelor clientilor
  • Consilierea clientilor in privinta reparatiilor necesare
  • Consilierea clientilor in ceea ce priveste costurile si termenele necesare
  • Respectarea solicitarilor clientului si alinierea acestora la constatarile mecanicului, istoricul maşinii

    Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra alaturi de un colectiv cu experienta
  • Salarizare fixa
  • Tichete de masa pe card
  • Bonusuri in functie de realizari
  • Voucher medical la clinica privata
  • Premii de sarbatori
  • Evenimente interne

Descrierea companiei

Compexit Trading este Dealer Autorizat Skoda oferind produse si servicii auto complete, leader pe piata clujeana.
Activitatea firmei este una complexa si cuprinde comercializare automobile, comercializare piese de schimb, servisare auto, mentenanta, buy-back si vanzari auto second hand.

Pentru mai multe detalii vă  invităm sa vizitaţi www.compexit.ro