Consilier Service Auto

2 mai 2019, 11:31

Candidatul ideal pentru postul de Consilier Service Auto

  • Cunoştinţe de operare PC;
  • Cunoştinţe de operare şi utilizare programe de specialitate în domeniul auto - constituie avantaj;
  • Orientarea spre obţinerea de rezultate şi spre calitate;
  • Dorinţa şi capacitate de asimilare a informaţiilor noi;
  • Abilităţi foarte bune de comunicare şi de lucru în echipă;
  • Persoană serioasă, organizată şi responsabilă.

Descrierea postului de Consilier Service Auto:

  • Asigurarea unui standard calitativ ridicat pentru serviciile oferite clienţilor;
  • Documentarea, identificarea pieselor auto conform normativelor şi comandarea celor necesare autovehiculelor în lucru;
  • Intocmirea devizelor de reparaţii;

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant;
  • Mediu de lucru dinamic şi profesionist;
  • Oportunitatea dezvoltării profesionale şi a unei cariere de succes în domeniul auto.

Descrierea companiei

MERIDIAN AUTO este unul dintre cei mai performanţi concesionari ai mărcilor Dacia şi Renault, datorită valorilor care i-au guvernat evoluţia în cei peste 20 de ani de activitate din domeniul auto: excelenţă, profesionalism şi inovaţie.

Cu o preocupare continuă pentru furnizarea unor produse şi servicii la standarde înalte de calitate, am devenit atât o companie importantă din mediul de business din Romania, cât şi un partener de încredere pentru toţi clienţii şi colaboratorii noştri.

Fiind o organizaţie care creşte constant şi care se adaptează permanent la nou, prin schimbarea tehnologiilor şi prin introducerea unor noi servicii, vom continua să fim aproape de clienţii noştri cu cele trei locaţii din Bucureşti – Berceni, Militari şi Pipera.

Te aşteptăm alături de noi să realizăm lucruri măreţe împreună!

Pentru mai multe detalii, te rugam sa intri pe www.automeridian.ro