Consilier Service Daune

26 iunie 2019, 10:41

Candidatul ideal pentru postul de Consilier Service Daune

  • Studii: Absolvent studii superioare AR/Facultate de mecanica;
  • Experienta profesionala : minim 3 ani intr-un post similar (sau inspector daune);
  • Competente profesionale: Cunostinte tehnice de reparatii autovehicule/ experienta in AUDATEX si in utilizare programe identificare piese;
  • Bun communicator, om de echipa, constiincios, organizat;
  • Cunoasterea limbii engleze pentru operare in softuri specifice si relatia cu clientii;
  • Cunostinte operare PC: Excel, Outlook, Word, Internet Explorer;
  • Permis auto B cu experienta.

Descrierea postului de Consilier Service Daune

  • Denumirea departamentului in care este integrat postul: SERVICE - Atelier Tinichigerie si Vopsitorie.
  • Tip angajare: pe per nedeterminata, dupa perioada proba, full time, L-V (9-17).

    Responsabilitati generale:

  • Identifică nevoile clienților si convine cu acestia detaliile lucrărilor;
  • Tine legatura cu clientul si asiguratorii despre stadiul lucrărilor;
  • Face echipa cu tehnicienii service-ului, asigura managementul comenzilor.

Descrierea companiei

Great People Inside - Selectie, Evaluare si Consultanta in HR.

Pentru mai multe detalii, te rugăm să accesezi  greatpeopleinside.com