Consilier service, piese auto

17 aprilie 2018, 13:40

Candidatul ideal pentru postul de Consilier service:

  • Studii tehnice finalizate(constituie un avantaj);
  • Cunostinte operare PC;
  • Orientare spre obtinerea de rezultatate;
  • Abilitati in comunicare si negociere;
  • Permis de conducere categoria B (avantaj)
  • Deschis, amabil, respectuos;
  • Prezenta agreabila

Descrierea postului de Consilier service:

  • Indentificarea corecta a componentelor unui autoturism;
  • Verifica corectitudinea preturilor si a codurilor de piese de schimb din lista de livrari catre clienti;
  • Preia si inregistreaza solicitarile clientilor;
  • Ofera toate informatiile solicitate de clienti;
  • Planifica si introduce in reparatie autoturismele
  • Deschide comenzile de lucuru;
  • Transmite comenzile de piese de schimb operatorului piese de schimb;
  • Prezinta autoturismul clientului pentru predare

* Cel mai vechi dealer Opel si Chevrolet de pe piata romanaeasca dintre cei actuali.
* primul dealer autorizat al marcii Chevrolet din Romania
* sediu ultramodern in Sos. Fundeni, Sector 2, Bucuresti
* service modern ultradotat
* intre 50-100 specialisti angajati
* facilitati oferite de companie: bonuri de masa, cursuri de formare profesionala, posibilitati de avansare

Pentru mai multe detalii, te rugăm să accesezi: www.opeldibas.ro