Consilier Vanzare Opel

8 ianuarie 2018, 13:25

Candidatul ideal pentru postul de Consilier Vanzare:

Avem nevoie in echipa de vanzari auto de colegi pasionati de masini, motoare, tehnologii, cu bune abilitati comerciale si de relationare, persoane energice si motivate de reusita.

Alte cerinte:

  • experienta in activitate de vanzare, relatia cu clientul,
  • cunostinte generale din domeniul auto,
  • abilitati operare pachet Ms Office,
  • permis de conducere,
  • dorinta de reusita, disponibilitate de invatare si dezvoltare profesionala, receptivitate la nou,
  • incredere, spontaneitate, entuziasm.

Descrierea jobului de Consilier Vanzare:

  • reprezentarea si promovarea produselor in concordanta cu strategia companiei
  • identificarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
  • monitorizarea derularii contractelor
  • indeplinirea planului de vanzari anual
  • planificarea activitatii de vanzare, prospectare

prezentarea in mod profesional a serviciilor pe care departamentul de vanzari le ofera potentialillor clienti.

In cadrul companiei ATP Motors veti gasi:

  • echipa dinamica, pozitiva, atmosfera de respect si colegialitate
  • instruire continua si sprijin pentru dezvoltare profesionala si personala
  • mediu de lucru la cele mai ridicate standarde
  • recompensarea performantelor
  • beneficii financiare in functie de obiectivele realizate

Suntem o companie dinamică, având obiective, standarde și un mediu de lucru aliniate nivelului european. În cei 20 de ani de activitate în domeniul auto, echipa a crescut și s-a dezvoltat odată cu business-ul, astfel că astăzi avem peste 800 de angajați în firmele din grupul ATP Exodus.
Principalele firme din grup sunt: - ATP Automotive divizia de piese auto; clienții noștri ne cunosc ca fiind lideri pe piața pieselor de schimb și a accesoriilor pentru camioane și vehicule mari prin rețeaua de sucursale deschise în România, Bulgaria și Ungaria - ATP Motors RO, dealer pentru mărcile Mercedes Benz, Mazda, Opel, Suzuki, MAN și Iveco; oferim o gamă complexă de produse și servicii prin Centrele Autorizate de Vânzări și Service. - ATP Transit, o componentă importantă a business-ului pe partea de transport și logistică atât pentru intern, cât și pentru terți.
În concepția noastră, totul ține de încredere. Nimic nu e prea mult, nimic nu e prea greu, iar ceea ce începem ducem la bun sfârșit. T

Pentru mai multe detalii vă  invităm sa vizitaţi www.atp-exodus.com