Consilier Vânzări Online

22 iulie 2019, 9:28

Candidatul ideal pentru postul de Consilier Vânzări

BestAutoVest isi Mareste Echipa!

Minim de experienta in domeniu responsabilitate si seriozitate capacitate de acumulare rapida a informatiilor atentie distributiva integrare pentru lucru in echipa.

Descrierea postului de Consilier Vânzări

Cerinte

  • studii medii/superioare de specialitate;
  • cunostinte in folosirea calculatorului (MS Office, Internet, E-mail);
  •  bune abilitati de comunicare si relationare cu colegii
  • persoana adaptabila, organizata si cu bune capacitati de a lucra in echipa;
  • capacitate de a acumula cunostinte noi;
  • cunostinte temeinice programe de specialitate identificare piese auto (TecDoc, PartsLink24 etc)

Beneficii:

  • pachet salarial corect
  • posibilitatea de a invata de la zero.
  • mediu de lucru modern
  • echipa tanara
  • loc de munca stabil

Sediul firmei este in zona Hanului de la Rascruce spre Santoma (intre Arad si Pecica) , transportul din Arad la/de la munca fiind asigurat de firma.

Pentru detalii suplimentare si daca manifestati interes pentru acest job, aplicati chiar acum sau trimiteti CV-ul dvs.

Descrierea companiei

BestAutoVest.ro este unul dintre principalii importatori si distribuitori de piese auto din Romania. Prin intermediul siteului BestAutoVest si platforme ca Emag , PieseAuto , Okazii , Amazon comercializeaza in sistem online toata gama de accesorii si piese auto .

Pentru detalii suplimentare si daca manifestati interes pentru acest job, aplicati chiar acum sau trimiteti CV-ul dvs. la www.bestautovest.ro