Consilier vanzari piese auto

17 februarie 2020, 13:24

Candidatul ideal pentru  postul de Consilier vanzari piese auto:

Epiesa.ro isi extinde echipa!

Daca esti in cautarea unui job si vrei sa te alaturi echipei epiesa.ro, aplica la noi pentru unul din posturile disponibile in Braila, Buzau, Calarasi, Deva si Botosani.

Cerinte minime ale postului de Consilier Vanzari Piese Auto:

  • Prezenta agreabila, excelente abilitati de comunicare si prezentare;
  • Atitudine pozitiva, entuziasm, orientare spre rezultat;
  • Initiativa, perseverenta, simtul detaliului;
  • Flexibilitate si deschidere la sugestii;
  • Capacitate de lucru in echipa;
  • Cunostinte operare calculator, internet;
  • Cunoasterea programelor de identificare a pieselor pe diferiti producatori/furnizori auto reprezinta un avantaj.​

Descrierea jobului de Consilier vanzari piese auto:

Pachetul de beneficii oferit contine:

  • Se ofera salariu fix
  • tichete de masa
  • comision in functie de performanta
  • participarea la diverse concursuri in cadrul firmei recompensate prin bonusuri substantiale.

Experienta in domeniu si cunoasterea pietei auto reprezinta un real avantaj.
Se ofera pachet salarial foarte motivant (salariu fix + tichete de masa+ bonusuri cantitative si calitative), programe de pregatire profesionala, prime de vechime, prime de sarbatori.

Magazin online de piese si accesorii auto pentru orice tip de autoturism. ePiesa.ro comercializeaza prin intermediul site-ului www.ePiesa.ro, piese auto multimarca inca din 2011. Cu o cifra de afaceri anuala de peste 15 milioane de euro si clienti in toata tara, este lider de piata in Romania in comertul online de piese auto.

ROAL Parts Group este francizorul ePiesa.ro pentru judetele Vrancea, Braila, Buzau, Ialomita si Calarasi. Suntem o echipa tanara, dornica de succes si cu ambitii mari.

Pentru detalii va invitam sa accesati site-ul www.epiesa.ro