Consilier vanzari Piese Auto

15 octombrie 2018, 13:12

Candidatul pentru postul de Consilier vanzari Piese Auto:

  • Experienţă dovedită pe o poziţie similară în piaţa constituie avantaj
  • Bune cunoştinţe de operare programe de identificare piese auto;
  • Experienţă în lucrul cu clienţii;
  • Cunoştinţe de operare a MS Office;
  • Abilităţi excelente de comunicare şi convingere;
  • Încredere în propriile forţe, spirit de echipă, răbdare;
  • Persoană serioasă, determinată, responsabilă şi ambiţioasă

    Oferim:

  • Salariu motivant fix, plus bonus din vanzari
  • Mediu de lucru placut intr-o echipa tanara si entuziasta, cu mari planuri de viitor

Descrierea postului de  Consilier vanzari Piese Auto:

  • Identificarea reperelor de piese auto în programe specializate, la solicitarea clienţilor;
  • Operarea comenzilor făcute in magazin, telefonic sau online de către clienţi
  • Ofertarea produselor către clienţi;
  • Consilierea tehnică a clienţilor şi implicarea directă în promovarea ofertei făcute.

In anul 2012 a luat nastere Auto Albina din dorinta de a oferi tuturor proprietarilor de masini preturi(le) de calitate dorite, si servicii cat mai aproape de inima lor.

Pentru mai multe detalii, te rugăm să accesezi: autoalbina.ro