Consilier vanzari Volvo

12 februarie 2018, 11:37

Candidatul ideal pentru postul de  Consilier vanzari:

VOLVO - o companie cu un scop

Tot ceea ce facem incepe de la oameni. Misiunea noastra de a le face viata mai usoara, mai sigura si mai buna, vine de la sine. Asa procedam la Volvo. Intelegem oamenii. Protejam ceea ce este important pentru ei. Inovam pentru a le face viata mai simpla si mai placuta. Ne mandrim cu rolul nostru in societate. Abordarea noastra centrata pe om ne face sa ne diferentiem de toate celelalte companii de automobile si sa fim in centrul tuturor lucrurilor pe care le cream.

Descrierea postului de Consilier vanzari:

Echipa Volvo se mareste!

Ti-ai dorit sa vinzi masini premium? Iti place sa interactionezi cu oamenii? Sa simti ca nu vii la lucru ci ca vii intr-un loc unde petreci timp de calitate cu colegii? Ei bine, aici poti gasi job-ul visurilor tale, pentru ca tot ceea ce facem incepe cu oamenii!

Primus Auto este cel mai mare dealer Volvo din Bucuresti, cu o experienta de peste 10 ani in comertul autoturismelor Volvo. Aici puteti gasi o echipa de vanzari profesionista, care va va ajuta sa alegeti si sa configurati masina pe care o doriti, si un service la standardele internationale pe care le presupune marca Volvo.

Pentru mai multe detalii, te rugăm să accesezi:  www.primusauto.ro