Consilier vanzari vopsea auto in magazin de specialitate

16 mai 2022, 12:54

Candidatul Ideal pentru postul de Consilier vanzari

  • experienta pe un post similar constituie un avantaj (min 1 an);
  • cunostinte medii operare PC - Word, Excel, Email;
  • min studii medii/studii superioare;
  • cunostinte limba engleza;
  • persoana comunicativa, dinamica, organizata;
  • orientare catre clienti, spirit de echipa, muncitor, rezistent la stres;
  • permis categoria B;

Descrierea postului de Consilier vanzari

  • identificare, nuantare si preparare vopsele auto;
  • ofera clientilor informatiile cerute privind gama de produse si serviciile oferite;
  • pregatirea si impachetarea comenzilor primite online ce contin produse de vopsitorie/tinichigerie;

Descrierea companiei

Automobilus este un magazin de piese auto, accesorii si vopsele auto din sectorul 6, Bucuresti.
Incepand cu anul 2019, am deschis si un laborator de vopsele auto in locatie si va putem oferi vopsele, lacuri, chituri, abrazive, dar si produse de detailing si ingrijire auto.

Pentru mai multe detalii vă  invităm sa vizitaţi automobilus.ro