Consultant coordonator vanzari auto Ford

27 aprilie 2018, 13:23

Candidatul ideal pentru postul de Consultant coordonator vanzari auto:

  • sex feminim sau masculin;
  • prezenta agreabila;
  • abilitati de comunicare si negociere;
  • utilizare buna a computerului, Word, Excel
  • permis de conducere minim 1 an;
  • cunostinte generale despre masini.

Descrierea postului de Consultant coordonator vanzari auto:

Responsabilitati:

  • prezentarea masinilor 1-4 ani, Drive Test, ofertare;
  • participare la expozitii de masini;
  • coordonarea stocului si vanzarilor de masini;

Beneficii:

  • laptop , smartphone;
  •  mediu de lucru modern intr-o echipa tanara;
  • training-uri de specialitate;
  • pachet salarial atractiv in functie de performanta: Salariu fix + Bonuri de masa+ Comisioane pentru fiecare masina vanduta + bonusuri din asigurari si finantari in leasing.
  •  transport asigurat.

PLUSAUTO este dealer autorizat FORD si OPEL avand 4 complexe integrate, showroom-service-piese de schimb auto, in Craiova, Slatina, DT Severin. Avem un parc de masini rulate provenite din masini de companie, de la firmele de leasing, din TRADE IN si BUY BACK. www.fordrulate.ro
Totodata Plusauto face parte din grupul de firme ARHI DESIGN, PLUSHOTEL, PLUSAQUA, PLUSASIG, PLUSTELESOLUTIONS.
Datorita serviciilor extraordinare, a experientei echipei de vanzari si service, a produselor performante PLUSAUTO s-a impus pe piata auto din intreaga Oltenie. Mediul de lucru este perfect pentru a oferii posibilitati de afirmare profesionala si personala, intr-un domeniu care a reinceput sa creasca si intr-o companie de mare prestigiu.

Vino si intra in marea familie Ford Plusauto care anul acesta implineste 25 de ani de activitate!

Cererile de angajare sunt asteptate si pe adresa adrian.marasescu@plusauto.ro