Consultant Vanzari Opel

27 noiembrie 2017, 14:34

Candidatul ideal pentru postul de Consultant vanzari:

  • Carismatic
  • Devotat firmei
  • Perseverent si prezentabil

Descrierea postului de Consultant vanzari:

  • Atributiile unui consultant de vanzari  de autoutilitare
  • Va oferim pachet salarial motivant

Descrierea companiei

Plusauto este dealer autorizat FORD si OPEL avand 4 complexe integrate, showroom-service-piese deschimb auto, in Craiova, Slatina, DT Severin. Totodata Plusauto face parte din grupul de firme ARHI DESIGN, PLUSHOTEL, PLUSAQUA, PLUSASIG, PLUSTELESOLUTIONS. Datorita serviciilor extraordinare, a experientei echipei de vanzari si service, a produselor performante PLUSAUTO s-a impus pe piata auto din intreaga Oltenie. Mediul de lucru este perfect pentru a oferii posibilitati de afirmare profesionala si personala, intr-un domeniu care a reinceput sa creasca si intr-o companie de mare prestigiu. Este dovedit de 25 de ani de experieneta si excelenta in domeniul auto. Vino si intra in marea familie Ford Plusauto!

Pentru mai multe detalii vă  invităm sa vizitaţi  www.plusauto.ro