Coordonator Marketing - Magazin e-Commerce egarajul.ro

27 iunie 2018, 12:56

Candidatul ideal pentru postul de Coordonator Marketing:

egarajul.ro - își mărește echipa...

Devino un membru al echipei noastre dacă te regăsești în următoarele:

Constituie avantaje experiența in urmatoarele domenii:
PPC, Branding online, SEO, Online Marketing, SEM, E-Commerce, Online Advertising, Social Media, Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Google Adwords, Google Analitycs, Google URL builder, E-mail Marketing, PR, Blogging, etc.

Colegul Ideal:

Poseda Cunoștințe despre piața e-Commerce din Romania;
Studii superioare – specializarea Marketing reprezintă avantaj;
Experiență în marketing de 1-3 ani;
Experiență în retail pe o poziție similară sau în marketing online – reprezintă avantaj;
Dinamism și dorință de noi provocări profesionale;
Creativitate și inovație în gândire;
Bune abilități de formulare, comunicare și prezentare (scris și oral);
Bune capacități de analiză și sinteză;
Bune capacități de organizare și planificare;
Bune abilități de negociere;
Capacitatea și dorința de a lucra în echipă;
Foarte bune cunoștințe ale pachetului MS Office (Power Point, Excel)

Descrierea postului de Coordonator Marketing:

Participa si coordonează alături de echipa egarajul.ro următoarele acțiuni:

- Administrarea eficienta a portofoliul de produse si servicii prin dezvoltarea ofertei in conformitate cu cerințele pieței.
- Organizarea de campanii on-line; off-line, e-Commerce si social media
- Analizarea și verificarea datelor campaniilor de marketing și impactul acestora post campanie;
- Realizarea de concepte creative pentru promoțiile si produsele brandului
- Atingerea obiectivelor de vânzări si profit împreuna cu echipa de vânzări
- Inițierea si implementarea campaniilor de marketing, ședințelor foto si a materialelor video;
- Monitorizarea si analiza activităților competitorilor, pentru descoperirea oportunitățile de pe piața si de a face propuneri de produse competitive, adaptate dezvoltărilor pieței;
- Redactarea rapoartelor de activitate (săptămânale si lunare), precum si a altor situații cerute de conducerea companiei;
- Menținerea bunei colaborări inter-departamentale implicate în cadrul proiectelor desfășurate.

Acest post prevede o salarizare fixa intre 2.000 și 4.500 lei NET în funcție de nivelul de experiența, nivelul de implicare și nivelul rezultatelor! + Bonuri de Masa + Sistem de Comisionare și Bonusare peste Salariul Fix în funcție de rezultate!

Alte Beneficii:

Posibilități de instruire si formare profesionala;
Mediu de lucru profesionist într-un colectiv dinamic orientat către performanta;
Respect și Aprecierea Rezultatelor muncii depuse.
Permanente oportunități de dezvoltare profesionala.
Posibilitatea reala de a avansa în cadrul unei firme într-o continua ascensiune!

Te așteptam în echipa noastră!

egarajul.ro - Magazinul tau de piese Auto - este un magazin virtual de piese auto si nu numai, dedicat tuturor mărcilor auto și a fost înființat cu scopul de a oferi clienților săi o modalitate utila și ușor accesibila de a cauta și comanda produsele dorite.

egarajul.ro se adresează pieței la nivel național avem doua birouri operative în București și Iași.

Comercializam piese auto originale și aftermarket, asigurări, anvelope și produse universale auto, în lista producătorilor noștri regăsindu-se numai nume consacrate. Dorim astfel sa punem la dispoziție doar produse calitative și competitive.

Experiență de peste 10 ani domeniul vânzărilor de Piese Auto, am atins punctul maxim în procesul evolutiv, iar serviciile noastre se pot adapta ușor oricăror cerințe.

Echipa de profesioniști a firmei noastre oferă numai servicii de înaltă calitate, fiind pregătită să întâmpine orice problemă și să depășească fiecare impediment, având în vedere pregătirea profesională ireproșabilă.

Misiunea firmei noastre este să oferim servicii care să vă acopere nevoile, să vă fluidizeze procesele operaționale, să reducă eforturile și costurile.

Obiectivele firmei noastre sunt în concordanță cu elementele care ne ghidează în activitatea pe care o întreprindem: responsabilitate, profesionalism, promptitudine și eficiență. Astfel, dorim să aducem soluții optime, personalizate, pliate exact pe nevoile clientilor.

Pentru mai multe detalii, te rugam sa accesezi  www.egarajul.ro